Poznaj nasz zespół

Każdą najlepszą firmę tworzą ludzie. A my z naszego zespołu jesteśmy naprawdę dumni!

Paulina Armatowska

CEO

Dariusz Armatowski

Account Director

Aleksandra Kasprzyk

EVENT COORDINATOR

Anna Weber

ACCOUNT MANAGER

Mateusz Ptak

GRAPHIC DESIGNER

Dołącz do nas!

twoje-zdjecie.jpg

Chcesz z nami pracować?

Dołącz do nas!

Uwielbiamy tworzyć!

I bardzo mocno wierzymy w to, że kiedy tworzy się z prawdziwą pasją – wszystko zaczyna działać tak, jak powinno

Design

Nasze pomysły pulsują energią i siłą. W pracach stawiamy na odważne łączenia i estetyzm, dlatego tworzymy tak różne projekty. New look może być elegancką biznesową estetyką, jak również bardzo odważnym łączeniem różnych gatunków sztuk. Najważniejsze jest kreatywne myślenie!

Art - PR

PR to podstawa dobrego wizerunku firmy na tle społecznym. Dbamy o to, aby nasi klienci cieszyli się dobrą opinią wśród swoich odbiorców. Każde nasze działanie, to kolejny krok do wzbudzenia ludzkiej życzliwości oraz przychylności na przedsięwzięcia danej firmy. Działamy według 4 modeli public relations: rozgłos, informacja publiczna, model dwukierunkowy symetryczny i asymetryczny, dobierając odpowiednią taktykę do określonej działalności, a także poszerzając ją o innowacyjne rozwiązania.

Projektowanie www

Stworzenie strony internetowej to zazwyczaj pierwszy krok przedsiębiorcy. Artbeat pomaga zrówno tym startującym w biznesie, jak i tym, których portale i strony wymagają odświeżenia. Znamy się na zasadach tworzenia zgodnych z aktualna modą i web usability.

Eventy

Wiodącą formą promocji firm i marek są wszelkiego rodzaju imprezy i eventy. Produkcja tego typu przedsięwzięć to mocna strona naszego zespołu. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy – nawet najbardziej nieprzewidywalny scenariusz. Zaplanujemy dla Was najwspanialszą imprezę firmową, niezapomniane Christmas Party, jubileuszową galę, koncert, czy pełen przygód wyjazd integracyjny.

Magic Gifts

Brakuje Ci pomysłu na prezent – proponujemy całą gamę materiałów promocyjnych: od eleganckich upominków, po wesołe, indywidualne gadżety. Nasz zespół pomoże Ci dostosować upominek do przewidzianej kampanii marketingowej, tak, by prezenty pozostały niezapomniane. Katalog naszych produktów dostępny po złożeniu zapytania.

Just like it!

Social media marketing, to nie tylko funpage na Facebooku. Tworzenie w sieci społeczności wokół firm wymaga badań, pełnej znajomości Klienta i jego grupy docelowej. Badania te, a później wcielanie ich w życie w formie projektów social media to nasza nowa pasja. Zerknij jak to robimy i śledź nas na portalach.